SAUTER DB - stanowisko do pomiaru kluczy dynamometrycznych i wkrętarek torquemeter
Parametry techniczne
| model: | DB 0,5-4 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 18h |
| częstotliwość pomiaru: | do 1000 na sek. |
| czujnik: | wewnętrzny |
| dokładność pomiaru: | 0,5% |
| dopuszczalne przeciążenie: | 150% |
| działka elementarna d: | 0,0001 Nm |
| interfejs: | RS 232, USB |
| jednostki miary: | kgfm, lbfin, Nm |
| język menu: | angielski |
| zakres pracy: | 20mm & 3/8" |
| kraj: | Niemcy |
| masa własna: | 3kg |
| max zakres pomiarowy: | 0,5 Nm |
| obudowa: | metalowa |
| poziom: | standardowy |
| producent: | SAUTER |
| walizka transportowa: | nie |
| wymiary: | 200 x 100 x 50mm |
| wyświetlacz: | graficzny |
| zasilanie akumulatrowe: | tak |
Pliki do pobrania
Artykuły
Sauter - dynamometr tani i dobry
2020-07-17 00:51:40 OPUBLIKOWANY W InformacjeSAUTER GmbH to producent i dystrybutor przyrządów do pomiaru właściwości fizycznych wyodrębniony ze spółki KERN & SOHN, najstarszego producenta wag w Europie, którego początki sięgają połowy XVII wieku.
Siłomierz/dynamometr jak wybrać? Przydatne informacje
2023-01-15 13:06:56 OPUBLIKOWANY W PoradnikiDynamometr/siłomierz służy do pomiaru siły rozciągającej lub siły ściskającej. Właściwy dobór siłomierza gwarantuje wykonanie dokładnych i powtarzalnych pomiarów siły. Ważne jest dokładne poznanie wszystkich potrzeb użytkownika.....
Dynamometr/ Siłomierz- podstawy
2020-06-05 19:12:51 OPUBLIKOWANY W InformacjeDynamometr jest to urządzenie do pomiaru siły. W Polsce zamiennie używa się słowa dynamometr, siłomierz oraz bardzo rzadko niutonometr. Budowa siłomierza podstawowe informacje. Jaki wybrać dynamometr i na co zwrócic uwagę przy zakupie. Podstawowe informacje o siłomierzu, które pomogą w dokonaniu właściwego wyboru.
Pomiar siły dynamometrem- ergonomia
2022-02-25 18:05:12 OPUBLIKOWANY W PoradnikiPomiar siły dynamometrem- ergonomia, czyli jak zapewnić bezpieczne miejsce pracy i komfortowe warunki pracy? Jak sprawdzić i kontrolować czy wykonywanie obowiązków jest dużym obciążeniem dla pracownika. Czy wykonywane obowiązki nie są nadmiernym obciążeniem dla pracownika? Jak zmierzyć potrzebną siłę do wykonywania pracy zgodnie z normami BHP?
Waga hakowa a dynamometr / siłomierz
2019-08-10 13:02:50 OPUBLIKOWANY W InformacjeWaga hakowa- jej wybór jako urządzenia do pomiaru siły jest najczęściej popełnianym błędem, z jakim się spotykamy przy pomiarach siły; łączy je tylko tyle, że dostępna jest ta sama jednostka siły - Newton. Dodatkowo producenci i dystrybutorzy wprowadzają nieświadomych użytkowników w błąd sugerując, że jest to urządzenie uniwersalne, takie dwa w jednym.
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | częstotliwość pomiaru | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SA_DB0,5-4 | DB 0,5-4 | 0,5 Nm | 0,0001 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 9 796,95 zł |
| SA_DB1-4 | DB 1-4 | 1 Nm | 0,0002 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 9 796,95 zł |
| SA_DB5-3 | DB 5-3 | 5 Nm | 0,001 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 9 796,95 zł |
| SA_DB10-3 | DB 10-3 | 10 Nm | 0,002 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 9 796,95 zł |
| SA_DB20-3 | DB 20-3 | 20 Nm | 0,005 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 11 125,35 zł |
| SA_DB50-2 | DB 50-2 | 50 Nm | 0,01 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 11 125,35 zł |
| SA_DB100-2 | DB 100-2 | 100 Nm | 0,02 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 11 125,35 zł |
| SA_DB200-2 | DB 200-2 | 200 Nm | 0,05 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 11 125,35 zł |
| SA_DB500-2 | DB 500-2 | 500 Nm | 0,05 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 11 125,35 zł |