ANDILOG Anditork Star - stanowisko do pomiaru momentu obrotowego torquemeter
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | AndiTork Star 3 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 8h |
| częstotliwość pomiaru: | do 5000 na sek. |
| czujnik: | wewnętrzny |
| dokładność pomiaru: | 0,25% |
| działka elementarna d: | 0,003 Nm |
| interfejs: | USB |
| jednostki miary: | Nm |
| język menu: | angielski |
| zakres pracy: | 10 - 200 mm |
| kraj: | Francja |
| max zakres pomiarowy: | 3 Nm |
| obudowa: | metalowa |
| poziom: | profesjonalny |
| producent: | ANDILOG |
| walizka transportowa: | nie |
| wyświetlacz: | kolorowy dotykowy |
| zasilanie akumulatrowe: | tak |
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | częstotliwość pomiaru | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AN_ANDITORKST3 | AndiTork Star 3 | 3 Nm | 0,003 Nm | do 5000 na sek. | tak | 10 - 21 dni | 13 810,44 zł |
| AN_ANDITORKST12 | AndiTork Star 12 | 12 Nm | 0,012 Nm | do 5000 na sek. | tak | 10 - 21 dni | 13 810,44 zł |