Stanowisko do pomiaru i sprawdzania narzędzi dynamometrycznych - tester STT
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | STT010 |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| czujnik: | zewnętrzny |
| dokładność pomiaru: | 1% |
| działka elementarna d: | 0,01 Nm |
| jednostki miary: | Nm |
| język menu: | angielski, polski |
| średnica klucza: | 1/4" |
| pomiar: | dwustronny |
| max zakres pomiarowy: | 1-10 Nm |
| poziom: | standardowy |
| walizka transportowa: | nie |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilanie bateryjne: | tak |
| czas pracy na zasil. bat.: | do 160h |
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | średnica klucza | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WW_STT003 | STT003 | 0,3-3 Nm | 0,01 Nm | 1/4" | nie | 10 - 21 dni | 9 077,40 zł |
| WW_STT010 | STT010 | 1-10 Nm | 0,01 Nm | 1/4" | nie | 10 - 21 dni | 9 077,40 zł |
| WW_STT020 | STT020 | 2-20 Nm | 0,01 Nm | 3/8" | nie | 10 - 21 dni | 9 077,40 zł |