RADWAG C32.35.PM 35kg, 0,1g - waga precyzyjna laboratoryjna PM.C32
Parametry techniczne
| model: | C32.35.PM |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,1 g |
| producent: | RADWAG |
| dryft czułości: | 2 ppm/°C w temperaturze +15 ° +35 °C |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| działka legalizacyjna e: | 1 g |
| interfejs: | RS 232, USB x 2, WLAN |
| jednostki miary: | carat, g, mg, N |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | ±0,3g |
| masa własna: | 9,8kg |
| max zakres pomiarowy: | 35 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, statystyki, TARA, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie procentowe, wyznaczanie gęstości, zatrzaskiwanie max pomiaru |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, pamieć Alibi |
| powtarzalność: | 0,1g |
| poziom: | standardowy |
| rozmiar szalki: | 347x259 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 520 x 520 x 280 mm (wymiary opakowania) |
| wyświetlacz: | graficzny |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne