RADWAG PM C32 - waga laboratoryjna precyzyjna z dotykowym wyświetlaczem
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | C32.10.PM |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,01 g |
| producent: | RADWAG |
| dryft czułości: | 2 ppm/°C w temperaturze +15 ° +35 °C |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| interfejs: | RS 232, USB x 2, WLAN |
| jednostki miary: | carat, g, mg, N |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | ±0,03g |
| masa własna: | 9,8kg |
| max zakres pomiarowy: | 10 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, statystyki, TARA, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie procentowe, wyznaczanie gęstości, zatrzaskiwanie max pomiaru |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, pamieć Alibi |
| powtarzalność: | 0,01g |
| poziom: | standardowy |
| rozmiar szalki: | 200x185 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 520 x 520 x 280 mm (wymiary opakowania) |
| wyświetlacz: | graficzny |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | adiustacja wewnętrzna | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WL-223-0005 | C32.10.PM | 10 kg | 0,01 g | opcjonalnie | 200x185 mm | tak | 10 - 21 dni | 11 014,65 zł |
| WL-223-0006 | C32.15.PM | 15 kg | 0,01 g | nie | 200x185 mm | tak | 10 - 21 dni | 13 394,70 zł |
| WL-223-0025 | C32.25.PM | 25 kg | 0,1 g | nie | 347x259 mm | tak | 10 - 21 dni | 9 231,15 zł |
| WL-223-0007 | C32.35.PM | 35 kg | 0,1 g | opcjonalnie | 347x259 mm | tak | 10 - 21 dni | 9 231,15 zł |
| WL-223-0009 | C32.60.PM.05 | 60,1 kg | 0,5 g | nie | 500x400 mm | tak | 10 - 21 dni | 8 265,60 zł |
| WL-223-0012 | C32.60.PM.1 | 60,1 kg | 1 g | nie | 500x400 mm | tak | 10 - 21 dni | 8 038,05 zł |