OHAUS R41 Ranger 4000 - waga stołowa z akumulatorem, wyświetlacz LED, obudowa metalowa
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | R41ME3 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 100h |
| czas stabilizacji: | ~1 sek. |
| czas ładowania akumulatora: | ok. 12h |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dopuszczalne przeciążenie: | do 150% |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 0,1 g |
| interfejs: | Ethernet (opcjonalnie), RS 232, RS 232 dodatkowy (opcjonalnie), USB (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | g, kg, lb, oz |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| konstrukcja: | metalowa - odlew aluminium |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 5,9kg |
| max zakres pomiarowy: | 3 kg |
| min masa jednego elementu: | 0,1g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, sumowanie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie podszalkowe, ważenie procentowe |
| obudowa: | metalowa - odlew aluminium |
| opcje: | drukarka, Ethernet, odważnik kalibracyjny, osłona przeciwzabrudzeniowa, złącze USB |
| osłona wagi: | opcjonalnie |
| producent: | OHAUS |
| rozmiar szalki: | 225x300 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary: | 311 x 327 x 117mm |
| wyświetlacz: | LED |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz wew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
| rodzaj wagi liczącej: | licząca prosta |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30236943 | R41ME3 | 3 kg | 0,1 g | nie | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 742,29 zł |
| 30237016 | R41ME3-M | 3 kg | 1 g | tak | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 3 038,90 zł |
| 30231099 | R41ME6 | 6 kg | 0,2 g | nie | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 742,29 zł |
| 30237017 | R41ME6-M | 6 kg | 2 g | tak | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 3 038,90 zł |
| 30231100 | R41ME15 | 15 kg | 0,5 g | nie | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 742,29 zł |
| 30237018 | R41ME15-M | 15 kg | 5 g | tak | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 3 038,90 zł |
| 30231101 | R41ME30 | 30 kg | 1 g | nie | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 742,29 zł |
| 30237019 | R41ME30-M | 30 kg | 10 g | tak | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 3 038,90 zł |