RADWAG C32.60.PM.1 60kg, 1g - waga precyzyjna laboratoryjna C32.PM
Parametry techniczne
| model: | C32.60.PM.1 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 1 g |
| producent: | RADWAG |
| dryft czułości: | 2 ppm/°C w temperaturze +15 ° +35 °C |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| interfejs: | RS 232, USB x 2, WLAN |
| jednostki miary: | carat, g, mg, N |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | ± 3 g |
| masa własna: | 20 kg |
| max zakres pomiarowy: | 60,1 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, statystyki, TARA, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie procentowe, wyznaczanie gęstości, zatrzaskiwanie max pomiaru |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, pamieć Alibi |
| powtarzalność: | 0,8g |
| poziom: | standardowy |
| rozmiar szalki: | 500x400 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 700 x 700 x 300 mm (wymiary opakowania) |
| wyświetlacz: | graficzny |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne