KERN EW 2200-2NM, 2200g, 0,01g - waga precyzyjna laboratoryjna
Parametry techniczne
| model: | EW 2200-2NM |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,01 g |
| producent: | KERN |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | ±0,01 g |
| masa własna: | 1,3 kg |
| max zakres pomiarowy: | 2200 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie, ważenie podszalkowe, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, hak, odważnik kalibracyjny |
| powtarzalność: | 0,01 g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 180x160 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 182 x 235 x 75 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne