KERN ABT 220-4M, 220g, 0,1mg - waga analityczna poziom profesjonalny
Parametry techniczne
| model: | ABT 220-4M |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,0001 g |
| producent: | KERN |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | 0,2 mg |
| masa własna: | 7,0 kg |
| max zakres pomiarowy: | 220 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, procedury GLP/GMP, receptury, TARA, ważenie, ważenie podszalkowe, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo |
| opcje: | drukarka, jonizator, odważnik kalibracyjny, zestaw do wyznaczania gęstości ciał stałych |
| powtarzalność: | 0,1 mg |
| poziom: | profesjonalny |
| rozmiar szalki: | 80 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | tak |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 217 x 356 x 338 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| wbudowany jonizator: | nie |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne