OHAUS V71P Valor 7000 - waga stołowa z akumulatorem, dwustronny wyświetlacz LCD
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | V71P1502T |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 210h |
| czas stabilizacji: | ~1 sek. |
| czas ładowania akumulatora: | ok. 12h |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | tak |
| działka elementarna d: | 0,05 g |
| interfejs: | Ethernet (opcjonalnie), RS 232, RS 232 (opcjonalnie), USB (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | g, kg, lb, oz |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 4,2kg |
| max zakres pomiarowy: | 1,5 kg |
| mody pracy: | sumowanie, ważenie, ważenie kontrolne, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | Ethernet, hak, odważnik kalibracyjny, osłona przeciwzabrudzeniowa, złącze USB |
| osłona wagi: | opcjonalnie |
| producent: | OHAUS |
| rozmiar szalki: | 225x300 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary: | 311 x 327 x 117mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz wew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
Wyposażenie dodatkowe
Video
Pliki do pobrania
Artykuły
Jak konserwować wagę przemysłową? Praktyczny poradnik krok po kroku
2025-09-24 14:00:30 OPUBLIKOWANY W PoradnikiKompletny przewodnik konserwacji wag przemysłowych: od czyszczenia po wzorcowanie i serwis techniczny
OHAUS doskonała waga do gastronomii i przemysłu spożywczego
2022-01-15 22:30:22 OPUBLIKOWANY W InformacjeProducent wag OHAUS w swoim portfolio posiada szereg wag elektronicznych przeznaczonych do profesjonalnego ważenia produktów spożywczych. Waga elektroniczna przeznaczona do ważenia żywności musi być odporna na codzienne użytkowanie, być dokładna i szybka oraz łatwa w utrzymaniu czystości.
Co to jest waga stołowa?
2020-07-13 09:18:59 OPUBLIKOWANY W WagopediaObecnie na rynku możemy spotkać się z różnorodnymi rodzajami powszechnie używanych wag przemysłowych, spośród których najpopularniejsza to waga stołowa.
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30031822 | V71P1502T | 1,5 kg | 0,05 g | nie | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 434,48 zł |
| 30060912 | V71P1502T-M | 1,5 kg | 0,5 g | tak | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 686,32 zł |
| 30031823 | V71P3T | 3 kg | 0,1 g | nie | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 434,48 zł |
| 30060913 | V71P3T-M | 3 kg | 1 g | tak | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 686,32 zł |
| 30031824 | V71P6T | 6 kg | 0,2 g | nie | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 434,48 zł |
| 30060914 | V71P6T-M | 6 kg | 2 g | tak | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 686,32 zł |
| 30031825 | V71P15T | 15 kg | 0,5 g | nie | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 434,48 zł |
| 30060915 | V71P15T-M | 15 kg | 5 g | tak | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 686,32 zł |
| 30031826 | V71P30T | 30 kg | 1 g | nie | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 434,48 zł |
| 30060916 | V71P30T-M | 30 kg | 10 g | tak | 225x300 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 686,32 zł |