OHAUS FD - waga stołowa kontrolna z akumulatorem
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | FD3H |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 120h |
| czas stabilizacji: | ~2 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 0,1 g |
| jednostki miary: | g, kg, lb, oz |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| stopień ochrony: | IP43 |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 3,6kg |
| max zakres pomiarowy: | 3 kg |
| mody pracy: | ważenie, ważenie kontrolne, ważenie procentowe |
| obudowa: | stal nierdzewna |
| opcje: | odważnik kalibracyjny, osłona przeciwzabrudzeniowa, przełącznik nożny, walizka transportowa |
| osłona wagi: | opcjonalnie |
| producent: | OHAUS |
| rozmiar szalki: | 209x209 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary: | 223 x 300 x 71 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 71210143 | FD3H | 3 kg | 0,1 g | nie | 209x209 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 747,88 zł |
| 71170443 | FD3 | 3 kg | 0,5 g | nie | 209x209 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 445,67 zł |
| 80250418 | FD3-M | 3 kg | 1 g | tak | 209x209 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 759,07 zł |
| 71210144 | FD6H | 6 kg | 0,2 g | nie | 209x209 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 747,88 zł |
| 71170444 | FD6 | 6 kg | 1 g | nie | 209x209 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 445,67 zł |
| 80250419 | FD6-M | 6 kg | 2 g | tak | 209x209 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 759,07 zł |
| 71210145 | FD15H | 15 kg | 1 g | nie | 209x209 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 747,88 zł |
| 71170445 | FD15 | 15 kg | 2 g | nie | 209x209 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 445,67 zł |
| 80250420 | FD15-M | 15 kg | 5 g | tak | 209x209 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 759,07 zł |