OHAUS RC11P Ranger Count 1000 - licząca waga elektroniczna z akumulatorem

Wybierz model:
Marka: OHAUS
Model:
RC11P3
 • kod produktu: OH_30105953
 • akumulator wewnętrzny: tak
 • zasilacz sieciowy: zasilacz zew.
 • działka elementarna d: 0,2 g
 • rozmiar szalki: 294x225mm
 • adiustacja wewnętrzna: nie
 • legalizacja: nie
 • max zakres pomiarowy: 3 kg
 • czas stabilizacji: ~2 sek.
 • słupek do wagi: nie
Dostępność: dostępny
Wysyłka:
24h
Koszt dostawy:
30,75 zł brutto
Do końca promocji pozostało 30 dni
Cena netto:
990,00 zł
1 100,00 zł
Cena brutto:
1 217,70 zł
1 353,00 zł
szt.
Najniższa cena brutto w okresie 30 dni przed obniżką: 1 353,00 zł

Usługi dodatkowe
Zarezerwuj ten produkt na 24h bez zobowiązań

Bartek CzarneckiEkspert w tej kategorii

Bartosz Czarnecki

Pokaż dane kontaktowe

Możesz nam zaufać

 • Działamy od 1991 roku
 • Własny punkt legalizacyjny i laboratorium wzorcujące
 • Autoryzowany sprzedawca marki OHAUS
 • Serwisujemy i naprawiamy wszystkie wagi elektroniczne

Parametry techniczne

model: RC11P3
gwarancja: 24 miesiące
akumulator wewnętrzny: tak
czas pracy na zasil. aku.: do 80h
czas stabilizacji: ~2 sek.
czas ładowania akumulatora: ok. 12h
dodatkowy wyświetlacz: nie
dwustronny wyświetlacz: nie
działka elementarna d: 0,2 g
jednostki miary: g, lb
język menu: angielski
adiustacja wewnętrzna: nie
adiustacja zewnętrzna: tak
legalizacja: nie
masa własna: 4,2kg
max zakres pomiarowy: 3 kg
min masa jednego elementu: 0,02g
mody pracy: liczenie sztuk, ważenie
obudowa: tworzywo ABS
osłona wagi: nie
producent: OHAUS
rozmiar szalki: 294x225mm
słupek do wagi: nie
temperatura pracy: 0°C do +40°C
ważenie pod wagą (hak): nie
wymiary: 325 x 330,5 x 114mm
wyświetlacz: LCD z podświetleniem
zasilacz sieciowy: zasilacz zew.
zastosowanie: waga stołowa
rodzaj wagi liczącej: licząca profesjonalna
Wyposażenie dodatkowe

Ohaus Ranger Count 1000 RC11P - liczenie sztuk

Waga Ohaus Ranger Count 1000 to kompaktowa waga licząca przeznaczona do liczenia elementów o jednakowej masie. Wysoka dokładność wagi pozwala na precyzyjne liczenie małych, jednorodnych elementów nawet od 20 mg.

Wagi liczące Ohaus doskonale sprawdzają się w magazynach do liczenia elementów, na produkcji do konfekcjonowania produktów. Liczenie elementów metalowych, śrubek, podkładek oraz elementów z tworzyw z wykorzystaniem wagi liczącej to dokładność procesu i oszczędność czasu.

Ohaus tradycja i doskonałość

Waga Ohaus Ranger Count 1000 jest to najprostsza i najtańsza waga licząca firmy Ohaus przeznaczona do szybkiego dokładnego liczenia elementów. Ohaus to szwajcarsko — amerykańska firma produkująca doskonałej jakości wagi od ponad 100 lat.

Waga przeznaczona jest do pracy w temperaturach od 0 °C do + 40 °C oraz spełnia wszystkie obowiązujące wagi wymagania prawne i bezpieczeństwa. Dokładność ważenia zapewnia doskonała elektronika i dobrej jakości zastosowany czujnik tensometryczny.

Waga Ohaus solidnie wykonana

Solidna obudowa wagi liczącej Ranger Count 1000 wykonana jest z trwałego ABS-u. Konstrukcja układu wagowego została wykonana z trwałego odlewu aluminiowego z gumowymi amortyzatorami, na których jest oparta szalka.

Waga jest zabezpieczona w pięciu punktach przed przeciążeniem mechanicznym do 150%. Dzięki temu waga jest odporna na przeciążenia i doskonale daje sobie radę nawet w trudnych warunkach przemysłowych.

Waga Ohaus odporna na przeciążenie

Szalka wagi liczącej Ohaus Ranger Count 1000 została wykonana z wysokiej jakości tworzywa z żebrowaniem, które zapewnia odpowiednią sztywność konstrukcji. Góra powierzchnia szalki wagi jest pokryta trwałą blachą nierdzewną.

Kompaktowe wagi liczące wykonywane są do 30 kg maksymalnego obciążenia, natomiast jej konstrukcja pozwala nawet na chwilowe przeciążenie wagi do 45 kg (model Ohaus RC11P30).

Uniwersalne zasilanie wagi liczącej

Zasilanie wagi liczącej Ohaus Ranger Count 1000 może być realizowane za pomocą wbudowanego akumulatora wewnątrz wagi. Akumulator wewnętrzny pozwala na ciągłą pracę wagi do 80 godzin. Dzięki temu waga jest łatwa do przenoszenia i stosowania podczas doraźnych prac, np. inwentaryzacja czy liczenie w terenie. Pełne naładowanie wagi trawa 12 godzin.

Oryginalny zasilacz do wagi umożliwia doładowanie akumulatora i ciągła jej pracę na zasilaniu sieciowym.

Cztery regulowane nóżki

Waga Ohaus Ranger Count 1000 posiada cztery regulowane gumowe nóżki, które pozwalają na dokładne jej wypoziomowanie. Przy regulacji wagi bardzo ważne jest, aby wszystkie nóżki równo opierały się o podłoże.

Złe wypoziomowanie wagi i praca na niestabilnym podłożu jest źródłem poważnych błędów w liczeniu sztuk.

Prosta regulacja poziomu wagi

Poziomowanie wagi jest czynnością, którą należy zawsze przeprowadzać po przeniesieniu wagi w inne miejsce. Należy też na bieżąco kontrolować i w miarę potrzeby regulować nóżki wagi w taki sposób, aby oczko poziomiczki umieszczonej z przodu wagi zawsze było w środku.

Innym ważnym elementem mającym wpływ na jakość liczenia wagi jest zapewnienie stabilnych warunków temperaturowych. Należy również wyeliminować podmuchy i drgania.

Intuicyjna klawiatura wagi Ohaus

Trwała klawiatura wagi liczącej Ranger Count 1000 umożliwia wygodną obsługę wagi. Waga licząca wyposażona jest w 7 przycisków funkcyjnych oraz 11 cyfrowych, które ułatwiają wprowadzanie wartości masy jednostkowej i korzystanie z podstawowych funkcji wagi. Podstawowe przyciski funkcyjne wagi RC11P to: TARA i SAMPLE, które są nieco większe, ułatwiając tym samym intuicyjną obsługę wagi.

Duży czytelny wyświetlacz wagi

Waga Ohaus Ranger Count 1000 ma trójpolowy wyświetlacz LCD o wysokości cyfr 19 mm z możliwością włączenia ich podświetlenia. Kolejne pola prezentują następujące wartości:

 1. suma ważonych elementów wyrażona w gramach (g)
 2. waga pojedynczego elementu wyrażona w gramach (g/pc)
 3. ilość ważonych elementów wyrażonych w sztukach (pcs)

Praca w ciemnościach - No problem!

Podświetlany czytelny wyświetlacz LCD wagi liczącej Ohaus Ranger Count 1000 doskonale sprawdza się w trudnych warunkach oświetleniowych. Wagi liczące często wykorzystywane są podczas inwentaryzacji w ciemnych magazynach. Należy pamiętać, że czas pracy na akumulatorach jest nieco krótszy przy włączonym podświetlaniu wyświetlacza.

Doskonała dokładność liczenia

Wysoka rozdzielczość wewnętrzna wagi Ohaus wynosząca 300 000 działek pozwala na dokładne liczenie bardzo drobnych elementów. Przestrzegając zaleceń producenta dla wag Ohaus Ranger Count 1000, można dla wag o przedstawionych zakresach z powodzeniem liczyć najmniejsze elementy:

 1. Waga Ohaus RC11P3 zakres 3 kg-najmniejszy element 0,02 g
 2. Waga Ohaus RC11P6 zakres 6 kg-najmniejszy element 0,05 g
 3. Waga Ohaus RC11P15 zakres 15 kg-najmniejszy element 0,1 g
 4. Waga Ohaus RC11P30 zakres 30 kg-najmniejszy element 0,2 g

Obsługa wagi - łatwiej być nie może

Waga Ohaus Ranger Count 1000 to doskonale przemyślana waga, którą uwielbiają nasi Klienci. Podstawowe szkolenie z obsługi wagi trwa jedną minutę, aby pracownik mógł z niej bezbłędnie korzystać. Często te wagi są używane do przeprowadzenia inwentaryzacji i stosują je ludzie, którzy pierwszy raz mają kontakt z wagą licząca. Wystarczy do wytarowanego pojemnika włożyć odliczoną ilość elementów i wpisać ilość na klawiaturze numerycznej i nacisnąć jeden przycisk.

Liczenie sztuk w ciągu kilku sekund

Ten jeden przycisk to SAMPLE. Waga automatycznie obliczy z dużą dokładnością średnią jednego elementu, prezentując jego wartość na środkowym wyświetlaczu. Następnie wystarczy tylko dokładać do pojemnika liczone elementy, których ilość będzie się ukazywała na prawym wyświetlaczu. Lewy wyświetlacz służy do prezentacji aktualnej masy. Waga Ohaus Ranger Count 1000 to prosta obsługa i niezawodne liczenie detali.

Wzorcowanie wagi liczącej

Waga licząca, aby mogła dokładnie liczyć, powinna posiadać co najmniej 300 000 działek odczytowych, dlatego najczęściej nie jest legalizowana (wagi legalizowane w III klasie dokładności posiadają zwykle 3000 do 6000 działek legalizacyjnych).

Doskonałą formą nadzoru nad wagami w ramach systemu zarządzania jakością są okresowe sprawdzenie i wzorcowanie. Wzorcowanie z akredytacją PCA jest najlepszą formą kontroli metrologicznej nad wagą, które daje wiedzę użytkownikowi o charakterystyce metrologicznej posiadanego sprzętu.

Wzorcowanie z akredytacją można wykonać w naszym akredytowanym w PCA laboratorium wzorcującym.

Dodatkowe funkcje wagi liczącej

Waga Ohaus Ranger Count 1000 poza prostą obsługą posiada szereg łatwo dostępnych funkcji ważenia, liczenia oraz sumowania masy i sztuk.

Liczenie sztuk ułatwia zapisanie w pamięci do 10 najczęściej używanych detali. Inną przydatną funkcją jest zapisanie lub wprowadzenie z klawiatury wartości tary opakowania.

W przypadku trudniejszych warunków środowiskowych można zastosować dostępne filtry cyfrowe. Waga posiada funkcję APW automatycznej optymalizacji elementu liczonego oraz możliwość wprowadzenie wartości masy średniej elementu bezpośrednio z klawiatury.

Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki Ohaus – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag. Producent przyznał nam również zaszczytne miano partnera VIP.

 

Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.

 

Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.

Wszystkie wagi Ohaus dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.

 

W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Ohaus przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.

VideoProdukty podobne
Porównanie modeli
Kod produktu Model max zakres pomiarowy działka elementarna d min masa jednego elementu legalizacja rozmiar szalki akumulator wewnętrzny Wysyłka Cena brutto
OH_30105953 RC11P3   3 kg   0,2 g   0,02g   nie   294x225mm   tak 24h 1 217,70 zł
OH_30105954 RC11P6   6 kg   0,5 g   0,05g   nie   294x225mm   tak 24h 1 217,70 zł
OH_30105955 RC11P15   15 kg   1 g   0,1g   nie   294x225mm   tak 24h 1 217,70 zł
OH_30105956 RC11P30   30 kg   2 g   0,2g   nie   294x225mm   tak 24h 1 217,70 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+