Magazynowa waga licząca D-K z wyświetlaczem na kablu
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | D30BR-K |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 1 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | kg |
| język menu: | angielski |
| kabel: | tak |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| konstrukcja: | stal malowana proszkowo |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 15kg |
| max zakres pomiarowy: | 30 kg |
| min masa jednego elementu: | 1g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, sumowanie, TARA, ważenie, ważenie kontrolne |
| obudowa: | tworzywo sztuczne |
| opcje: | drukarka, osłona przeciwzabrudzeniowa, słupek do miernika, zasilanie akumulatorowe |
| osłona wagi: | nie |
| rozmiar szalki: | 355x305 mm |
| słupek do wagi: | opcjonalnie |
| temperatura pracy: | 0°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga magazynowa |
| rodzaj wagi liczącej: | platformowa licząca |
Video
liczenie na wadze magazynowej
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | min masa jednego elementu | legalizacja | rozmiar szalki | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WW_D30BR-K | D30BR-K | 30 kg | 1 g | 1g | nie | 355x305 mm | opcjonalnie | 1 - 3 dni | 2 952,00 zł |
| WW_D60BR-K | D60BR-K | 60 kg | 2 g | 2g | nie | 355x305 mm | opcjonalnie | 1 - 3 dni | 2 952,00 zł |
| WW_D60BL-K | D60BL-K | 60 kg | 2 g | 2g | nie | 550x420 mm | opcjonalnie | 1 - 3 dni | 3 936,00 zł |
| WW_D150BL-K | D150BL-K | 150 kg | 5 g | 5g | nie | 550x420 mm | opcjonalnie | 1 - 3 dni | 3 505,50 zł |
| WW_D150BX-K | D150BX-K | 150 kg | 10 g | 5g | nie | 650x500 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 3 874,50 zł |
| WW_D300BX-K | D300BX-K | 300 kg | 10 g | 10g | nie | 650x500 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 3 874,50 zł |