OHAUS Ranger 1000 RC11P6 6kg; 0,5g - licząca waga elektroniczna z akumulatorem
Parametry techniczne
| model: | RC11P6 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 80h |
| czas stabilizacji: | ~2 sek. |
| czas ładowania akumulatora: | ok. 12h |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 0,5 g |
| jednostki miary: | g, lb |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 4,2kg |
| max zakres pomiarowy: | 6 kg |
| min masa jednego elementu: | 0,05g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | OHAUS |
| rozmiar szalki: | 294x225 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | 0°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary: | 325 x 330,5 x 114mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
| rodzaj wagi liczącej: | licząca profesjonalna |
Produkty podobne