OHAUS GUARDIAN 2000 G21
Parametry techniczne
| model: | e-G21STRDS |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| interfejs: | brak |
| język menu: | angielski |
| pojemność: | 15 l |
| masa własna: | 2,3 kg |
| producent: | OHAUS |
| wymiary: | 10,1 x 26,4 x 16,3 cm |
| wyposażenie: | kabel zasilający, mieszadełko |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| zakres prędkości [obr./min]: | 200 do 1600 |
| zakres temperatur: | - |
| moc: | 35W |
| działanie: | mieszanie |
| płyta: | ceramiczna |
| rozmiar płyty: | 135 mm |
Mieszadło magnetyczne z podgrzewaniem, płyta grzejna - GUARDIAN 2000
Podstawowa linia laboratoryjnych mieszadeł magnetycznych i płyt grzejnych w bardzo atrakcyjnej cenie.
Oficjalny dystrybutor Ohaus
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki Ohaus – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag. Producent przyznał nam również zaszczytne miano partnera VIP.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Gwarancja Ohaus
Wszystkie wagi Ohaus dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Ohaus przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.
Video
Pliki do pobrania
| Kod produktu | Model | działanie | pojemność | płyta | rozmiar płyty | zakres temperatur | zakres prędkości [obr./min] | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30680277 | e-G21ST04R | mieszanie | 15 l | powlekana żywicą | 102 x 102 mm | - | 200 do 1600 | 7 - 10 dni | 1 651,28 zł |
| 30680276 | e-G21ST07R | mieszanie | 15 l | ceramiczna | 178 x 178 mm | - | 200 do 1600 | 7 - 10 dni | 1 772,37 zł |
| 30680275 | e-G21STRDS | mieszanie | 15 l | ceramiczna | 135 mm | - | 200 do 1600 | 7 - 10 dni | 1 596,23 zł |
| 30680274 | e-G21HP04C | ogrzewanie | 15 l | powlekana żywicą | 102 x 102 mm | 70°C - 500°C | nd. | 7 - 10 dni | 1 563,21 zł |
| 30680273 | e-G21HP07C | ogrzewanie | 15 l | ceramiczna | 178 x 178 mm | 70°C - 500°C | nd. | 7 - 10 dni | 1 667,79 zł |
| 30680272 | e-G21HPRDS | ogrzewanie | 15 l | ceramiczna | 135 mm | 50°C - 380°C | nd. | 7 - 10 dni | 1 502,66 zł |
| 30680271 | e-G21HS04C | ogrzewanie i mieszanie | 15 l | stal nierdzewna z powłoką ceramiczną | 102 x 102 mm | 70°C - 500°C | 200 do 1600 | 7 - 10 dni | 1 909,97 zł |
| 30680270 | e-G21HS07C | ogrzewanie i mieszanie | 15 l | stal nierdzewna z powłoką ceramiczną | 178 x 178 mm | 70°C - 500°C | 200 do 1600 | 7 - 10 dni | 2 058,59 zł |
| 30680269 | e-G21HSRDS | ogrzewanie i mieszanie | 15 l | stal nierdzewna z powłoką ceramiczną | 135 mm | 50°C - 380°C | 200 do 1600 | 7 - 10 dni | 1 849,43 zł |