OHAUS GUARDIAN 5000 e-G52 - mieszadła z płytą grzejną
Parametry techniczne
| model: | e-G52HSRDA |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| interfejs: | RS 232 |
| język menu: | angielski |
| stopień ochrony: | IP32 |
| pojemność: | 20 l |
| masa własna: | 2,6 kg |
| producent: | OHAUS |
| wymiary: | 259 x 175 x 108 mm |
| wyposażenie: | kabel zasilający, mieszadełko |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| max pojemność: | 20 l |
| zakres prędkości [obr./min]: | 50 do 1800 |
| panel sterowania: | cyfrowy |
| zakres temperatur: | od 5°C pow. temp. otoczenia do 360°C |
| alarm dzwiękowy: | tak |
| działanie: | ogrzewanie i mieszanie |
| płyta: | aluminium z powłoką ceramiczną |
| rozmiar płyty: | 135 mm |
| zegar: | od 1 min do 99 godz. 59 min |
Mieszadło magnetyczne z grzaniem e-G52 OHAUS
Mieszadło laboratoryjne z płytą grzejną OHAUS Guardian 5000 to zaawansowane technologicznie narzędzie, które oferuje precyzyjne i efektywne mieszanie oraz podgrzewanie próbek. Dzięki nowoczesnym funkcjom, takim jak intuicyjny interfejs SmartHeat™ i wbudowane zabezpieczenia SafetyHeat™, urządzenie gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i prostotę obsługi. Opcjonalna osłona przeciwrozbryzgowa zapewnia dodatkową ochronę i bezpieczną pracę.
Wybrane modele posiadają tylko jedną funkcję:
- mieszanie: e-G52ST07C
- podgrzewanie: e-G52HP07C i e-G52HP07C-K1
Oficjalny dystrybutor Ohaus
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki Ohaus – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag. Producent przyznał nam również zaszczytne miano partnera VIP.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Gwarancja Ohaus
Wszystkie wagi Ohaus dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Ohaus przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.
Video
Pliki do pobrania
| Kod produktu | Model | działanie | pojemność | płyta | rozmiar płyty | zakres temperatur | zakres prędkości [obr./min] | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30541640 | e-G52HSRDA | ogrzewanie i mieszanie | 20 l | aluminium z powłoką ceramiczną | 135 mm | od 5°C pow. temp. otoczenia do 360°C | 50 do 1800 | 7 - 10 dni | 3 555,75 zł |
| 30981784 | e-G52HSRDA-K1 | ogrzewanie i mieszanie | 20 l | aluminium z powłoką ceramiczną | 135 mm | od 5°C pow. temp. otoczenia do 360°C | 50 do 1800 | 7 - 10 dni | 4 227,26 zł |
| 30541648 | e-G52HS10C | ogrzewanie i mieszanie | 22 l | ceramiczna | 260 x 260 mm | od 5°C pow. temp. otoczenia do 500°C | 50 do 1800 | 7 - 10 dni | 5 256,56 zł |
| 30910735 | e-G52HS10C-K1 | ogrzewanie i mieszanie | 22 l | ceramiczna | 260 x 260 mm | od 5°C pow. temp. otoczenia do 500°C | 50 do 1800 | 7 - 10 dni | 5 917,07 zł |
| 30541642 | e-G52HS07C | ogrzewanie i mieszanie | 20 l | ceramiczna | 180 x 180 mm | od 5°C pow. temp. otoczenia do 550°C | 50 do 1800 | 7 - 10 dni | 3 874,99 zł |
| 30532109 | e-G52HS07C-K1 | ogrzewanie i mieszanie | 20 l | ceramiczna | 180 x 180 mm | od 5°C pow. temp. otoczenia do 550°C | 50 do 1800 | 7 - 10 dni | 4 541,01 zł |
| 30541644 | e-G52HP07C | ogrzewanie | - | ceramiczna | 180 x 180 mm | od 5°C pow. temp. otoczenia do 550°C | - | 7 - 10 dni | 3 027,34 zł |
| 30532080 | e-G52HP07C-K1 | ogrzewanie | - | ceramiczna | 180 x 180 mm | od 5°C pow. temp. otoczenia do 550°C | - | 7 - 10 dni | 3 698,86 zł |
| 30541646 | e-G52ST07C | mieszanie | 20 l | ceramiczna | 180 x 180 mm | - | 50 do 1800 | 7 - 10 dni | 3 027,34 zł |