Mettler Toledo elektroda InLab Easy BNC 51343011
Parametry techniczne
| model: | Elektroda kombinowana InLab Easy BNC do ogólnych zastosowań |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| zakres pomiarowy: | pH 0-14 |
| zakres temperatur: | 0 °C - 80 °C |
| złącze: | BNC |
| typ złącza : | ceramika |
| materiał trzonu: | polisulfon |
| typ czujnika: | łączona elektroda |
| długość trzonu: | 120 mm |
| średnica trzonu: | 12 mm |
| kabel: | 1,2 m |
| parametr: | pH |
| szkło membranowe: | U |
| ISM: | nie |
| czujnik temperatury: | nie |
| do wbijania: | nie |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne