OHAUS HB AL - laboratoryjne bloki grzewcze ze sterowaniem analogowym
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | HB1AL |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| czujnik temperatury: | nie |
| interfejs: | brak |
| język menu: | angielski |
| kraj: | USA |
| poziom: | podstawowy |
| producent: | OHAUS |
| wymiary: | 315 x 203 x 89mm |
| wyposażenie: | kabel zasilający; |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| zastosowanie: | ogólnego przeznaczenia |
| max pojemność: | 1 blok cieplny |
| panel sterowania: | analogowy |
| liczba bloków: | 1 |
| zakres temperatur: | od 5°C pow. temp. otoczenia do 100°C + od 75°C do 150°C |
| stabilność w 37°C: | ±1,5°C |
| stab. w ramach bl. przy 37°C: | ±0,2°C |
| czas nagrzewania do 100 st. C: | ≤ 16min. |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | liczba bloków | panel sterowania | zakres temperatur | stabilność w 37°C | stab. w ramach bl. przy 37°C | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30392047 | HB1AL | 1 | analogowy | od 5°C pow. temp. otoczenia do 100°C + od 75°C do 150°C | ±1,5°C | ±0,2°C | 7 - 14 dni | 2 394,35 zł |
| 30392054 | HB2AL | 2 | analogowy | od 5°C pow. temp. otoczenia do 100°C + od 75°C do 150°C | ±2°C | ±0,2°C | 7 - 14 dni | 3 236,50 zł |
| 30392068 | HB4AL | 4 | analogowy | od 5°C pow. temp. otoczenia do 100°C + od 75°C do 150°C | ±2,5°C | ±0,2°C | 4 - 6 tygodni | 4 507,98 zł |
| 30392075 | HB6AL | 6 | analogowy | od 5°C pow. temp. otoczenia do 100°C + od 75°C do 150°C | ±2,5°C | ±0,2°C | 4 - 6 tygodni | 6 473,00 zł |