OHAUS HB2DGHL - laboratoryjny blok grzewczy z pokrywą - 2 bloki grzewcze
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | HB2DGHL |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| czujnik temperatury: | tak |
| interfejs: | brak |
| język menu: | angielski |
| kraj: | USA |
| poziom: | podstawowy |
| producent: | OHAUS |
| wymiary: | 391 x 203 x 178mm |
| wyposażenie: | kabel zasilający; Zewnętrzny zestaw do pomiaru temperatury |
| wyświetlacz: | LED |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| zastosowanie: | ogólnego przeznaczenia |
| max pojemność: | 2 bloki cieplne |
| panel sterowania: | cyfrowy |
| liczba bloków: | 2 |
| zakres temperatur: | od 5°C pow. temp. otoczenia do 100°C |
| stabilność w 37°C: | ±0,2°C |
| stab. w ramach bl. przy 37°C: | ±0,2°C |
| czas nagrzewania do 100 st. C: | ≤ 30min. |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli