OHAUS VXHD - wytrząsarka laboratoryjna vortex Heavy Duty
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | VXHDAL |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| interfejs: | brak |
| język menu: | angielski |
| kraj: | USA |
| masa własna: | 6,8kg |
| producent: | OHAUS |
| wymiary: | 241 x 168 x 160mm |
| wyposażenie: | kabel zasilający; nakładka; Uchwyt uniwersalny; Pokrywa uchwytu uniwersalnego; Wkładka z pianki |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| zastosowanie: | ogólnego przeznaczenia |
| ruch: | orbitalny 4,9 mm |
| max pojemność: | 1,1kg |
| zakres prędkości [obr./min]: | 300 do 2500 |
| typ: | heavy duty |
| panel sterowania: | analogowy |
| typ pracy: | praca ciągła |
| orbita: | 4,9mm |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli