KERN IFS - przemysłowa waga licząca z dużą nierdzewną szalką
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | IFS 10K-4 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~2,5 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 0,1 g / 0,2 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | g, kg |
| język menu: | angielski |
| kabel: | tak |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| konstrukcja: | stal malowana proszkowo |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 6 kg |
| max zakres pomiarowy: | 6/15 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, sumowanie, TARA, ważenie, ważenie kontrolne |
| najmn. masa próbki ref.: | 2g |
| obudowa: | tworzywo sztuczne |
| opcje: | drukarka, osłona przeciwzabrudzeniowa, słupek do miernika, zasilanie akumulatorowe |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rozmiar szalki: | 300x240 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | 0°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary: | 300 x 240 x 110 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga magazynowa |
| rodzaj wagi liczącej: | platformowa licząca |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761144866 | IFS 10K-4 | 6/15 kg | 0,1 g / 0,2 g | nie | 300x240 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 2 719,90 zł |
| 4045761111912 | IFS 30K0.2DL | 12/30 kg | 0,2 g / 0,5 g | nie | 400x300 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 2 971,74 zł |
| 4045761111929 | IFS 60K0.5D | 30/60 kg | 0,5/1 g | nie | 400x300 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 2 971,74 zł |
| 4045761111936 | IFS 60K0.5DL | 30/60 kg | 0,5/1 g | nie | 400x500 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 3 828,01 zł |
| 4045761144835 | IFS 100K-3 | 75/150 kg | 1/2 g | nie | 500x400 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 4 230,95 zł |
| 4045761144842 | IFS 100K-3L | 75/150 kg | 1/2 g | nie | 650x500 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 5 439,80 zł |
| 4045761144859 | IFS 300K-3 | 150/300 kg | 2/5 g | nie | 650x500 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 5 439,80 zł |
| 4045761151048 | IFS 6K-3M | 3/6 kg | 1/2 g | opcjonalnie | 300x240 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 2 316,95 zł |
| 4045761150997 | IFS 10K-3M | 6/15 kg | 2/5 g | opcjonalnie | 300x240 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 2 316,95 zł |
| 4045761150980 | IFS 10K-3LM | 6/15 kg | 2/5 g | opcjonalnie | 400x300 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 2 719,90 zł |
| 4045761151017 | IFS 30K-3M | 15/30 kg | 5/10 g | opcjonalnie | 400x300 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 2 719,90 zł |
| 4045761151031 | IFS 60K-2M | 30/60 kg | 10/20 g | opcjonalnie | 400x300 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 2 770,27 zł |
| 4045761151024 | IFS 60K-2LM | 30/60 kg | 10/20 g | opcjonalnie | 500x400 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 3 475,43 zł |
| 4045761150973 | IFS 100K-2M | 60/150 kg | 20/50 g | opcjonalnie | 500x400 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 3 475,43 zł |
| 4045761150966 | IFS 100K-2LM | 60/150 kg | 20/50 g | opcjonalnie | 650x500 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 4 734,64 zł |