KERN FOB 6K2, 6kg, 2g, 175x165mm - waga stołowa nierdzewna - OUTLET
Parametry techniczne
| model: | FOB 6K2 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 2 g |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | g, kg |
| język menu: | angielski |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| materiał: | stal nierdzewna |
| konstrukcja: | stal nierdzewna |
| kraj: | Niemcy |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 2 kg |
| max zakres pomiarowy: | 6 kg |
| mody pracy: | TARA, ważenie, ważenie kontrolne |
| obudowa: | stal nierdzewna |
| opcje: | zasilanie akumulatorowe |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rozmiar szalki: | 175x165 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | +5°C do +35°C |
| wymiary: | 175 x 235 x 62 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| wodoodporność: | tak |
| zastosowanie: | waga stołowa |
Outlet
WYPRZEDAŻ !!! gwarancja rozruchowa
Produkty podobne