KERN CM 1K 1N, 1000g, 1g - waga kieszonkowa - OUT
Parametry techniczne
| model: | CM 1K 1N |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 1 g |
| producent: | KERN |
| jednostki miary: | carat, g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 0,2 kg |
| max zakres pomiarowy: | 1000 g |
| mody pracy: | ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | odważnik kalibracyjny |
| rozmiar szalki: | 70 x 80 mm |
| temperatura pracy: | +5°C do +35°C |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 150 x 100 x 30mm |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilacz sieciowy: | bez zasilacza |
| zastosowanie: | waga kieszonkowa |
Produkty podobne