KERN CFS - waga licząca bez legalizacji
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | CFS 300-3 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| czas stabilizacji: | ~2,5 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | g, kg |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 2,5 kg |
| max zakres pomiarowy: | 300 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, sumowanie, ważenie, ważenie kontrolne |
| najmn. masa próbki ref.: | 0,05g |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, osłona przeciwzabrudzeniowa |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rozmiar szalki: | 80 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | 0°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary: | 320 x 350 x 180 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
| rodzaj wagi liczącej: | licząca profesjonalna |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | min masa jednego elementu | legalizacja | rozmiar szalki | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761150737 | CFS 300-3 | 300 g | 0,001 g | nie | 80 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 568,79 zł | |
| 4045761144477 | CFS 3K-5 | 3 kg | 0,01 g | nie | 225x300 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 990,12 zł | |
| 4045761124332 | CFS 6K0.1 | 6 kg | 0,1 g | nie | 225x300 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 712,53 zł | |
| 4045761124318 | CFS 15K0.2 | 15 kg | 0,2 g | nie | 225x300 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 712,53 zł | |
| 4045761124325 | CFS 30K0.5 | 30 kg | 0,5 g | nie | 225x300 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 712,53 zł | |
| 4045761144484 | CFS 50K-3 | 50 kg | 1 g | nie | 320x350 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 990,12 zł |