KERN CDS - waga licząca
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | CDS 4K0.02 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 0,02 g |
| jednostki miary: | g, kg |
| język menu: | angielski |
| kabel: | tak |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 6 kg |
| max zakres pomiarowy: | 4 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, sumowanie, ważenie, ważenie kontrolne |
| najmn. masa próbki ref.: | 0,2g |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, osłona przeciwzabrudzeniowa, ścienny uchwyt miernika, słupek do miernika, zasilanie akumulatorowe |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rozmiar szalki: | 228x228 mm |
| słupek do wagi: | opcjonalnie |
| temperatura pracy: | 10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary: | 228 x 228 x 75 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
| rodzaj wagi liczącej: | licząca profesjonalna |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | min masa jednego elementu | legalizacja | rozmiar szalki | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761161399 | CDS 4K0.02 | 4 kg | 0,02 g | nie | 228x228 mm | nie | 7 - 10 dni | 3 475,43 zł | |
| 4045761117792 | CDS 15K0.05 | 15 kg | 0,05 g | nie | 308x318 mm | nie | 7 - 10 dni | 3 223,58 zł | |
| 4045761125988 | CDS 16K0.1 | 16 kg | 0,1 g | nie | 308x318 mm | nie | 7 - 10 dni | 3 173,22 zł | |
| 4045761117808 | CDS 30K0.1 | 30 kg | 0,1 g | nie | 308x318 mm | nie | 7 - 10 dni | 3 374,69 zł | |
| 4045761117815 | CDS 30K0.1L | 30 kg | 0,1 g | nie | 450x350 mm | nie | 7 - 10 dni | 4 986,48 zł | |
| 4045761125995 | CDS 36K0.2L | 36 kg | 0,2 g | nie | 450x350 mm | nie | 7 - 10 dni | 4 986,48 zł | |
| 4045761117822 | CDS 60K0.2 | 60 kg | 0,2 g | nie | 450x350 mm | nie | 7 - 10 dni | 4 986,48 zł |