KERN ACJ 200-4M, 220g, 0,0001g - waga analityczna
Parametry techniczne
| model: | ACJ 200-4M |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,0001 g |
| producent: | KERN |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| działka legalizacyjna e: | 0,001 g |
| interfejs: | RS 232, USB |
| jednostki miary: | carat, g, mg |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | ±0,3mg |
| masa własna: | 6,0 kg |
| max zakres pomiarowy: | 220 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, receptury, TARA, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo |
| opcje: | drukarka, jonizator, odważnik kalibracyjny |
| powtarzalność: | 0,2mg |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 91 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | tak |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 210 x 333 x 338 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| wbudowany jonizator: | nie |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Video
Produkty podobne