EHP LDN 25 25000 kg - waga hakowa wisząca / zawieszana elektroniczna
Parametry techniczne
| model: | LDN 25 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 100h |
| działka elementarna d: | 10 kg |
| działka legalizacyjna e: | 10 kg |
| hak obrotowy: | nie |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | kg |
| kraj: | Niemcy |
| legalizacja: | tak |
| max zakres pomiarowy: | 25000 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| osłona wagi: | nie |
| pilot zdalnego sterowania: | tak |
| producent: | EHP |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| wyświetlacz: | LED |
Produkty podobne