EHP LD - waga hakowa wisząca / zawieszana elektroniczna 10 t - 50 t
Parametry techniczne
| model: | LD 10 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 100h |
| działka elementarna d: | 2 kg |
| hak obrotowy: | nie |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | kg |
| kraj: | Niemcy |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 35kg |
| max zakres pomiarowy: | 10000 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| osłona wagi: | nie |
| pilot zdalnego sterowania: | tak |
| producent: | EHP |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| wyświetlacz: | LED |
Artykuły
Waga hakowa aktualne promocje i ceny
2021-12-12 17:44:36 OPUBLIKOWANY W NewsPopularna waga hakowa, waga zawieszana, waga suwnicowa, jaka jest najlepsza cena? Jaka jest aktualna promocja na elektroniczne wagi hakowe? Aktualna cena i promocje w naszym sklepie internetowym. Zobacz i sortuj według producenta i zakresu pomiaru.
Waga hakowa co to jest?
2021-12-12 14:34:20 OPUBLIKOWANY W PoradnikiWaga hakowa często nazywana jako waga zawieszana lub waga suwnicowa swoją nazwę zawdzięcza temu, że najczęściej jest wyposażona w hak. Hak wagi służy do zawieszenia elementów, które będą podlegały procesowi ważenia.
Jak działa waga hakowa?
2020-08-03 08:57:24 OPUBLIKOWANY W PoradnikiWaga hakowa należy do specjalistycznych urządzeń przemysłowych, wykorzystywanych do ważenia towarów, w tym surowców, charakteryzujących się wielkimi, a często również niestandardowymi gabarytami.
Waga hakowa a dynamometr / siłomierz
2019-08-10 13:02:50 OPUBLIKOWANY W InformacjeWaga hakowa- jej wybór jako urządzenia do pomiaru siły jest najczęściej popełnianym błędem, z jakim się spotykamy przy pomiarach siły; łączy je tylko tyle, że dostępna jest ta sama jednostka siły - Newton. Dodatkowo producenci i dystrybutorzy wprowadzają nieświadomych użytkowników w błąd sugerując, że jest to urządzenie uniwersalne, takie dwa w jednym.
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | hak obrotowy | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LD10 | LD 10 | 10000 kg | 2 kg | nie | nie | 14 - 30 dni | 14 833,80 zł |
| LD20 | LD 20 | 20000 kg | 5 kg | nie | nie | 14 - 30 dni | 17 988,75 zł |
| LD25 | LD 25 | 25000 kg | 10 kg | nie | nie | 14 - 30 dni | 22 168,29 zł |
| LD30 | LD 30 | 30000 kg | 10 kg | nie | nie | 14 - 30 dni | 22 555,74 zł |
| LD50 | LD 50 | 50000 kg | 20 kg | nie | nie | 14 - 30 dni | 43 671,15 zł |
| LD50_sheck | LD 50 Omega | 50000 kg | 10 kg | nie | nie | 14 - 30 dni | 25 903,80 zł |