wagi ohaus

OHAUS Defender 3300 to seria nowej generacji wag platformowych. Już teraz wiemy, że 3 lutego 2022 będzie wielkim dniem w branży wagowej. Tego dnia jest przewidywana premiera nowej serii prostych niezawodnych wag przemysłowych z podstawowymi niezbędnymi przy ważeniu funkcjami.Użytkowników zadziwi czytelny całkiem nowy wyświetlacz ze zmieniającymi się kolorami przy ważeniu kontrolnym.Waga Ohaus przemysłowa platformowa z serii Defender 3000 to nowy standard w podstawowej technice ważenia.


Wagi OHAUS  jakość i tradycja

Założona w 1907 r. przez Gustava i Karla Ohaus w New Jersey firma, obecnie OHAUS Corporation jest światowym liderem w produkcji szerokiej gamy produktów ważących. Cechą charakterystyczną produktów Ohaus jest wytwarzanie najwyższej jakości wag i urządzeń laboratoryjnych charakteryzujących się precyzją, dokładnością i niezawodnością. Dodatkową zaletą jest to, że oferowane wagi są w przystępnych cenach. 


 

wagi defender

Ohaus Defender 3000 to najnowsza oferta obejmująca poszczególne grupy towarowe:

  1. Wagi platformowe z serii Defender 3000
  2. Wagi platformowe z serii Defender 3000 Hybrid
  3. Wagi platformowe z serii Defender 3000 nierdzewne
  4. Mierniki z serii Defender 3000
  5. Platformy wagowe Defender 3000Wagi platformowe z serii Defender 3000

defender wagi
Waga platformowa z serii OHAUS Defender 3300 to intuicyjna w obsłudze trwała i dokładna waga przemysłowa idealna do ważenia w procesach produkcyjnych, magazynach i kontroli jakości.Wagi platformowe z serii Defender 3000 Hybrid


defender 3300 hyb
Waga platformowa z serii OHAUS Defender 3300 Hybrid to waga przeznaczona do ważenia produktów tam, gdzie bardzo ważne jest utrzymanie czystości. Wszystkie zewnętrzne elementy wagi zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Konstrukcja wagi znajdująca się pod szalką wykonaną ze stali nierdzewnej 304 jest stalowa i malowana proszkowo.Wagi platformowe z serii Defender 3000 nierdzewne

wagi ohaus 3300

Waga platformowa nierdzewna z serii OHAUS Defender 3300 to waga przeznaczona do pracy w warunkach podwyższonej wilgoci nadaje się do okazjonalnego mycia wodą idealna w utrzymaniu czystości. Do pracy w ekstremalnych warunkach przemysłowych polecamy wagi z serii OHAUS 6000- kliknijMierniki z serii Defender 3000

mierniki

Miernik z serii OHAUS Defender 3000 to doskonałej jakości, wyposażony w kolorowy podświetlany wyświetlacz LCD miernik wagowy do budowy układów wagowych. Wyposażony jest w wiele podstawowych funkcji takich jak liczenia sztuk, ważenia kontrolnego oraz sumowanie.

 


WAGI WIELKOPOLSKA - informacja o firmie

 

Wagi Wielkopolska widok Front

 

Wagi Wielkopolska to prężnie działająca firma już od ponad 30 lat. Zlokalizowana  jest w podpoznańskim Puszczykowie w centrum Wielkopolskiego Parku Narodowego zaledwie 15 km od centrum Poznania i 12 km od zjazdu z autostrady A2 (Berlin- Warszawa). Zabudowa firmy wkomponowana  jest w willowy charakter miasta Puszczykowa. Dogodny dojazd i miejsca parkingowe umożliwiają wygodną obsługę Klienta.

 

widok z boku Wagi Wielkopolska

 

Wśród otaczającej nas zieleni pracujemy od wielu lat. Z pasją staramy się dostarczyć najlepsze rozwiązania do pomiaru masy i siły oraz wybrany sprzęt laboratoryjny. W ofercie firmy mamy czołowych dostawców krajowych i zagranicznych, dla których jesteśmy ważnymi partnerami w Polsce.

 

marketing wagi wielkopolska

 

Dział marketingu i sprzedaży dba o to, żeby oferta firmy Wagi Wielkopolska była najlepsza w Polsce. Będący własnością firmy sklep internetowy www.moga.pl (skrót od METROLOGIA) stara się jak najlepiej zaprezentować i w szybki sposób dostarczyć produkty naszym Klientom. Duża część oferowanych produktów znajduje się w magazynie w Puszczykowie.

 

serwis

 

Dział serwisu zapewnia bieżącą obsługę serwisową sprzedawanych produktów. Dodatkowo nasz serwis zajmuje się pogwarancyjną naprawą wag oraz ich legalizacją ponowną. Znajdujący się w firmie od prawie 20 lat punkt legalizacyjny Okręgowego Urzędu Miar w Poznaniu pozwala sprawnie i szybko przeprowadzić legalizację ponowną zgłaszanych wag.

 

wagi wielkopolska laboratorium

 

Działające już od ponad 10 lat niezależne Akredytowane Laboratorium Wzorcujące umożliwia szybką realizację wzorcowań wewnętrznych do nowo zakupionych wag oraz obsługę klientów na terenie całej Wielkopolski. Wysoka jakość usług laboratorium jest potwierdzona certyfikatem akredytacji PCA.

 

siedziba Wagi Wielkopolska

 

Nasi konsultanci czekają na Państwa od godz. 7 do 15. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowo pod adresem sklep@moga.pl.