Wzorce masy f1 - odważniki klasy dokładności f1

Wzorce masy F1 i odważniki F1 to dokładne narzędzia, które służą do sprawdzania i kalibracji wag analitycznych i precyzyjnych, które wymagają wysokiej dokładności pomiarów. Wzorce masy i odważniki klasy F1 mają masę od 1 mg do 5000 kg. Wzorce masy F1 i odważniki F1 mają różne kształty, takie jak drut ze stali nierdzewnej, blaszka, blok lub walec. Materiał, z którego są wykonane odważniki F1 i wzorce masy F1, to wysokiej jakości stal nierdzewna, która zapewnia odporność na korozję oraz niską przenikalność magnetyczną. Cena wzorców masy klasy F1 zależy od materiału, z którego są wykonane, rodzaju opakowania transportowego oraz jego wyposażenia np. pincety, pędzelki oraz od producenta. Znani europejscy i amerykańscy producenci wzorców masy klasy F1 gwarantują ich najwyższą trwałość i jakość Wzorce masy i odważniki klasy F1 można kupić jako zestaw wzorców masy F1 lub jako pojedynczy wzorzec masy F1 w specjalnym opakowaniu. Wzorce masy i odważniki klasy F1 należy przechowywać w specjalnych opakowaniach transportowych. W przypadku dużych wzorców wskazane jest korzystanie ze specjalnych pincet, widełek i uchwytów pozwalających na bezpieczne ich przenoszenie. Wzorce masy F1 i odważniki klasy F1 są dostarczane z certyfikatem wzorcowania jako dodatkowa płatna opcja.

 

Wybrane filtry:
klasa dokładności:
F1
TROEMNER Wzorzec masy odważnik f1

TROEMNER - wzorzec masy / odważnik klasy F1

Wzorce masy klasy F1 w indywidualnym opakowaniu z tworzywa firmy TROEMNER (USA). Krótki czas realizacji.
...
TROEMNER Wzorzec masy odważnik F1

TROEMNER - wzorzec masy / odważnik klasy F1

Wzorce masy klasy F1 w indywidualnym opakowaniu z tworzywa firmy TROEMNER (USA). Krótki czas realizacji.
...
KERN Wzorzec masy klasy F1 KERN

KERN F1 - wzorzec masy nierdzewny

Nierdzewne wzorce masy klasy F1 w opakowaniu z tworzywa firmy KERN. Opcjonalnie świadectwo wzorcowania DAkkS (DKD).
...
KERN Wzorzec masy klasy F1 KERN

KERN F1 - wzorzec masy

Wzorce masy klasy F1 w opakowaniu z tworzywa firmy KERN. Opcjonalnie świadectwo wzorcowania DAkkS (DKD).
...
TROEMNER Komplet wzorców klasy F1 Troemner

TROEMNER - komplet wzorców masy / odważników klasy F1

Komplet odważników / wzorców masy klasy F1 w opakowaniu z tworzywa wraz z dodatkowym wyposażeniem. Wzorce masy firmy TROEMNER (USA). Krótki czas realizacji.

...
KERN NIerdzewne odważniki F1 - zdjęcie poglądowe

KERN - zestawy wzorców masy / odważników klasy F1 w walizce z tworzywa - opcjonalnie świadectwo wzorcowania

Zestawy wzorców masy / odważników klasy F1 w opakowaniu z tworzywa (walizka) firmy KERN do sprawdzania wag klasy II i III oraz wag bez legalizacji. Opcjonalnie świadectwo wzorcowania DAkkS (DKD). - zdjęcie poglądowe
...
OHAUS OHAUS - Zestawy wzorców masy / odważników klasy F1 w walizce z tworzywa

OHAUS - Zestawy wzorców masy / odważników klasy F1 w walizce z tworzywa

Zestawy wzorców masy / odważników klasy F1 w walizce z tworzywa firmy OHAUS do sprawdzania wag klasy II oraz wag bez legalizacji.
...

 

Co to jest błąd graniczny wzorców masy F1?

Błąd graniczny odważników F1 według OIML to maksymalne odchylenie wartości masy odważnika F1 od wartości nominalnej, które jest dopuszczalne dla danej klasy dokładności. Błąd graniczny odważników jest określany przez Międzynarodową Organizację Metrologii Prawnej (OIML) w rekomendacji R-111-1 (wydanie 2004). Błąd graniczny odważników zależy od wartości nominalnej oraz klasy dokładności. Dla przykładu, dla klasy dokładności F1 błąd graniczny wynosi ±0,02 mg dla wartości nominalnej 1 mg oraz ±25 g dla wartości nominalnej 5000 kg.

Wzorce masy F1 ze świadectwem wzorcowania

Odważniki F1, czyli wzorce masy F1 ze świadectwem wzorcowania pozwalają na natychmiastowe wprowadzenie ich do ewidencji przyrządów pomiarowych w organizacji i korzystanie z nich zaraz po zakupie. Certyfikat wzorcowania odważników /wzorców masy klasy F1, czyli świadectwo wzorcowania wzorców masy F1, jest bardzo ważnym dokumentem informującym użytkowników o rzeczywistych błędach jego wykonania. Jest to bardzo ważne dla organizacji posiadających systemy zarządzania typu ISO, GLP, GMP i inne. Umożliwia to kontrolę przyrządów pomiarowych oraz zaplanowanie kolejnych sprawdzeń lub wzorcowań.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+