AXIS BTA - waga techniczna precyzyjna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | BTA210 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,01 g |
| producent: | AXIS |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | carat, g, oz, ozt |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | ±0,01g |
| masa własna: | 1,3kg |
| max zakres pomiarowy: | 210 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, receptury, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo |
| powtarzalność: | 0,01g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 115 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +18°C do +33°C |
| ważenie pod wagą (hak): | opcjonalnie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 185 x 290 x 90mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | adiustacja wewnętrzna | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX100001 | BTA210 | 210 g | 0,01 g | nie | 115 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 114,87 zł |
| AX100002 | BTA210D | 210 g | 0,001 g | nie | 115 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 158,17 zł |
| AX100003 | BTA2100 | 2100 g | 0,1 g | nie | 150 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 114,87 zł |
| AX100004 | BTA2100D | 2100 g | 0,01 g | nie | 150 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 158,17 zł |