AXIS ATA - komplet wag aptecznych do receptury, wagi aptekarskie, kalibracja wewnętrzna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | ATA220Z |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | AXIS |
| dodatkowy wyświetlacz: | opcjonalnie |
| dryft czułości: | 2 ppm/°C (+15 do +35°C) |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| działka legalizacyjna e: | 0,01 g |
| interfejs: | Ethernet (opcjonalnie), RS 232, RS 422/485 (opcjonalnie), USB, WLAN (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | carat, dwt, g, Grain, lb, oz, ozt |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | ±0,002g |
| masa własna: | 2,6kg |
| max zakres pomiarowy: | 220 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, receptury, statystyki, sumowanie, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie podszalkowe, zatrzaskiwanie max pomiaru |
| powtarzalność: | 0,001g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 115 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | tak |
| temperatura pracy: | +10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | opcjonalnie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 195 x 290 x 310mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zestaw do wyznaczania gęstości: | opcjonalnie |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | rozmiar szalki | szafka przeciwpodmuchowa | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX070003 | ATA220 | 220 g | 0,001 g | opcjonalnie | tak | 115 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 348,81 zł |
| AX070004 | ATA2200 | 2200 g | 0,01 g | opcjonalnie | tak | 150 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 402,93 zł |
| AX_ATA220Z | ATA220Z | 220 g | 0,001 g | opcjonalnie | tak | 115 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 890,01 zł |