AXIS ATA - komplet wag aptecznych do receptury, wagi aptekarskie, kalibracja wewnętrzna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | ATA220 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | AXIS |
| dryft czułości: | ±2 ppm/°C |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| działka legalizacyjna e: | 0,01 g |
| interfejs: | RS 232, USB |
| jednostki miary: | g, mg |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | 2mg |
| masa własna: | 2,6kg |
| max zakres pomiarowy: | 220 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, odważnik kalibracyjny, osłona przeciwzabrudzeniowa, zabezpieczenie przeciwkradzieżowe |
| powtarzalność: | 1mg |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 115 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +40°C |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 185 x 290 x 90mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | rozmiar szalki | szafka przeciwpodmuchowa | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX070003 | ATA220 | 220 g | 0,001 g | opcjonalnie | tak | 115 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 348,81 zł |
| AX070004 | ATA2200 | 2200 g | 0,01 g | opcjonalnie | tak | 150 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 402,93 zł |
| AX_ATA220Z | ATA220Z | 220 g | 0,001 g | opcjonalnie | tak | 115 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 890,01 zł |