KERN SFE - waga magazynowa platformowa, szalka nierdzewna
Parametry techniczne
| model: | SFE 6K-3NM |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 2 g |
| działka legalizacyjna e: | 2 g |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | kg |
| język menu: | angielski |
| kabel: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| stopień ochrony: | IP65 |
| konstrukcja: | stal nierdzewna |
| kraj: | Niemcy |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 5 kg |
| max zakres pomiarowy: | 6 kg |
| mody pracy: | HOLD, TARA, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt) |
| obudowa: | stal nierdzewna |
| opcje: | słupek do miernika |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rolki transportowe: | nie |
| rozmiar szalki: | 300x240 mm |
| słupek do wagi: | opcjonalnie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 300 x 240 x 110mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| wodoodporność: | tak |
Oficjalny dystrybutor KERN
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki KERN – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Gwarancja KERN
Wszystkie wagi Kern dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Kern przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761190726 | SFE 6K-3NM | 6 kg | 2 g | opcjonalnie | 300x240 mm | 7 - 10 dni | 2 266,58 zł |
| 4045761190689 | SFE 10K-3LNM | 15 kg | 5 g | opcjonalnie | 400x300 mm | 7 - 10 dni | 2 568,79 zł |
| 4045761187191 | SFE 30K-2NM | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 300x240 mm | 7 - 10 dni | 2 266,58 zł |
| 4045761151307 | SFE 60K-2NM | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 400x300 mm | 7 - 10 dni | 2 568,79 zł |
| 4045761190702 | SFE 60K-2LNM | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 500x400 mm | 7 - 10 dni | 3 122,85 zł |
| 4045761190672 | SFE 100K-2XLNM | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 650x500 mm | 7 - 10 dni | 4 331,69 zł |
| 4045761190696 | SFE 300K-1LNM | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 650x500 mm | 7 - 10 dni | 4 230,95 zł |