KERN EOE - tania waga do paczek bez legalizacji
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | EOE 10K-3 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| czas pracy na zasil. bat.: | do 100h |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 5 g |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | kg, lb |
| język menu: | angielski |
| kabel: | tak |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Niemcy |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 3,8 kg |
| max zakres pomiarowy: | 15 kg |
| mody pracy: | HOLD, TARA, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt) |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | osłona przeciwzabrudzeniowa, słupek do miernika, zasilacz sieciowy |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rolki transportowe: | nie |
| rozmiar szalki: | 305x315 mm |
| słupek do wagi: | opcjonalnie |
| temperatura pracy: | +10°C do +35°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761179776. | EOE 10K-3 | 15 kg | 5 g | nie | 305x315 mm | 7 - 10 dni | 856,26 zł |
| 4045761179769. | EOE 30K-2 | 35 kg | 10 g | nie | 300x300 mm | 7 - 10 dni | 856,26 zł |
| 4045761179752. | EOE 60K-2 | 60 kg | 20 g | nie | 300x300 mm | 7 - 10 dni | 856,26 zł |
| 4045761192638 | EOE 60K-2L | 60 kg | 20 g | nie | 550x550 mm | 7 - 10 dni | 1 436,06 zł |
| 4045761179745. | EOE 100K-2 | 150 kg | 50 g | nie | 300x300 mm | 7 - 10 dni | 856,26 zł |
| 4045761192577 | EOE 150K-50L | 150 kg | 50 g | nie | 550x550 mm | 7 - 10 dni | 1 460,69 zł |
| 4045761124844. | EOE 150K-50XL | 150 kg | 50 g | nie | 950x500 mm | 7 - 10 dni | 1 587,17 zł |
| 4045761192591 | EOE 300K100 | 300 kg | 100 g | nie | 300x300 mm | 7 - 10 dni | 856,26 zł |
| 4045761124837. | EOE 300K100L | 300 kg | 100 g | nie | 550x550 mm | 7 - 10 dni | 1 436,06 zł |
| 4045761124851. | EOE 300K100XL | 300 kg | 100 g | nie | 950x500 mm | 7 - 10 dni | 1 611,79 zł |