OHAUS D24PE T24 Defender 2000 - waga magazynowa bez legalizacji
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | D24PE30FR |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 80h |
| czas stabilizacji: | ~1 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 5 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | g, kg |
| język menu: | angielski |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 11kg |
| max zakres pomiarowy: | 30 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | OHAUS |
| rozmiar szalki: | 300x500 mm |
| słupek do wagi: | tak |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wyświetlacz: | LED czerwony |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30235922 | D24PE30FR | 30 kg | 5 g | nie | 300x500 mm | tak | 7 - 14 dni | 1 981,16 zł |
| 30235927 | D24PE60FR | 60 kg | 10 g | nie | 300x500 mm | tak | 7 - 14 dni | 1 981,16 zł |
| 30235932 | D24PE60FL | 60 kg | 10 g | nie | 400x500 mm | tak | 7 - 14 dni | 2 249,79 zł |
| 30235937 | D24PE150FL | 150 kg | 20 g | nie | 400x500 mm | tak | 7 - 14 dni | 2 249,79 zł |
| 30235942 | D24PE150FX | 150 kg | 20 g | nie | 500x600 mm | tak | 7 - 14 dni | 2 731,09 zł |
| 30235947 | D24PE300FX | 300 kg | 50 g | nie | 500x600 mm | tak | 7 - 14 dni | 2 731,09 zł |
| 30235952 | D24PE300FV | 300 kg | 50 g | nie | 600x800 mm | tak | 7 - 14 dni | 4 645,10 zł |
| 30235957 | D24PE600FV | 600 kg | 100 g | nie | 600x800 mm | tak | 7 - 14 dni | 4 645,10 zł |