AXIS BA K - waga platformowa magazynowa z miernikiem na kablu
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | BA0.3K A1 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 0,1 g |
| działka legalizacyjna e: | 0,1 g |
| interfejs: | RS 232, USB (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 3kg |
| max zakres pomiarowy: | 300 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, statystyki, sumowanie, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie procentowe |
| obudowa: | aluminium lakierowane |
| opcje: | drukarka |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | AXIS |
| rozmiar szalki: | 100 x 150 mm |
| RS422/485: | nie |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wyświetlacz: | LED zielony |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX210018 | BA0.3K A1 | 300 g | 0,1 g | opcjonalnie | 100 x 150 mm | 7 - 14 dni | 2 024,09 zł |
| AX210019 | BA0.6K A1 | 600 g | 0,2 g | opcjonalnie | 200x150mm | 7 - 14 dni | 1 959,14 zł |
| AX210020 | BA1.5K A1 | 1,5 kg | 0,5 g | opcjonalnie | 200x150mm | 7 - 14 dni | 1 807,61 zł |
| AX210021 | BA3K A2 | 3 kg | 1 g | opcjonalnie | 200x200 mm | 7 - 14 dni | 1 861,73 zł |
| AX210022 | BA3K A3 | 3 kg | 0,1 g | opcjonalnie | 250x260 mm | 7 - 14 dni | 2 024,09 zł |
| AX210023 | BA3MK A4+ | 3 kg | 1 g | opcjonalnie | 305x315 mm | 7 - 14 dni | 1 850,90 zł |
| AX210024 | BA6K A3 | 6 kg | 2 g | opcjonalnie | 250x260 mm | 7 - 14 dni | 2 024,09 zł |
| AX_BA6MK-A4+ | BA6MK A4+ | 6 kg | 2 g | opcjonalnie | 305x315 mm | 7 - 14 dni | 1 753,49 zł |
| AX_BA15MK-A4 | BA15MK A4 | 15 kg | 5 g | opcjonalnie | 300x300 mm | 7 - 14 dni | 1 753,49 zł |
| AX210028 | BA15K A5 | 15 kg | 5 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 2 273,04 zł |
| AX210031 | BA30K A5 | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 2 273,04 zł |
| AX210032 | BA30K A6 | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 2 316,34 zł |
| AX210033 | BA30K A8 | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 2 695,18 zł |
| AX210034 | BA30K A10 | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 4 156,42 zł |
| AX210035 | BA60K A5 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 2 273,04 zł |
| AX210036 | BA60K A6 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 2 316,34 zł |
| AX210037 | BA60K A8 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 2 695,18 zł |
| AX210038 | BA60K A10 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 3 885,82 zł |
| AX210039 | BA150K A5 | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 2 273,04 zł |
| AX210040 | BA150K A6 | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 2 316,34 zł |
| AX210041 | BA150K A8 | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 2 630,23 zł |
| AX210042 | BA150K A10 | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 3 885,82 zł |
| AX210043 | BA300K A8 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 2 695,18 zł |
| AX210044 | BA300K A10 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 3 939,94 zł |