AXIS BA_NY - waga nierdzewna precyzyjna 6000e magazynowa platformowa
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | BA6NY A3 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 1 g |
| działka legalizacyjna e: | 1 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie), USB (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | g, kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 7kg |
| max zakres pomiarowy: | 6 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, statystyki, sumowanie, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie procentowe |
| obudowa: | aluminium lakierowane |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | AXIS |
| rozmiar szalki: | 250x260 mm |
| RS422/485: | nie |
| słupek do wagi: | tak |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wyświetlacz: | LED zielony |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| wodoodporność: | tak |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX260001 | BA6NY A3 | 6 kg | 1 g | opcjonalnie | 250x260 mm | 7 - 14 dni | 3 063,19 zł |
| AX260002 | BA12NY A3 | 12 kg | 2 g | opcjonalnie | 250x260 mm | 7 - 14 dni | 3 063,19 zł |
| AX260003 | BA30NY A5 | 30 kg | 5 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 3 658,51 zł |
| AX260005 | BA60NY A5 | 60 kg | 10 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 3 658,51 zł |
| AX260006 | BA60NY A6 | 60 kg | 10 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 3 712,63 zł |
| AX260007 | BA120NY A5 | 120 kg | 20 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 3 658,51 zł |
| AX260008 | BA120NY A6 | 120 kg | 20 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 3 712,63 zł |