AXIS BA_KY - waga platformowa precyzyjna 6000e magazynowa z miernikiem na kablu
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | BA3KY A2 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 0,5 g |
| działka legalizacyjna e: | 0,5 g |
| interfejs: | Ethernet (opcjonalnie), RS 232, USB (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | g, kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 7kg |
| max zakres pomiarowy: | 3 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, statystyki, sumowanie, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie procentowe |
| obudowa: | aluminium lakierowane |
| opcje: | drukarka |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | AXIS |
| rozmiar szalki: | 200x200 mm |
| RS422/485: | nie |
| słupek do wagi: | tak |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wyświetlacz: | LED zielony |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX230007 | BA3KY A2 | 3 kg | 0,5 g | opcjonalnie | 200x200 mm | 7 - 14 dni | 2 348,81 zł |
| AX230008 | BA3KY A3 | 3 kg | 0,5 g | opcjonalnie | 250x260 mm | 7 - 14 dni | 2 641,06 zł |
| AX230009 | BA3MKY A4+ | 3 kg | 0,5 g | opcjonalnie | 305x315 mm | 7 - 14 dni | 2 467,87 zł |
| AX230010 | BA6KY A3 | 6 kg | 1 g | opcjonalnie | 250x260 mm | 7 - 14 dni | 2 641,06 zł |
| AX230012 | BA12KY A3 | 12 kg | 2 g | opcjonalnie | 250x260 mm | 7 - 14 dni | 2 641,06 zł |
| AX230013 | BA12MKY A4 | 12 kg | 2 g | opcjonalnie | 300x300 mm | 7 - 14 dni | 2 467,87 zł |
| AX230014 | BA30KY A5 | 30 kg | 5 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 2 727,65 zł |
| AX230016 | BA60KY A5 | 60 kg | 10 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 2 727,65 zł |
| AX230018 | BA120KY A5 | 120 kg | 20 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 2 727,65 zł |