VIBRA AJ 0,01g / 0,001g - waga laboratoryjna precyzyjna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | AJ 220CE |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | VIBRA |
| działka legalizacyjna e: | 0,01 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | carat, g, lb, oz |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | 0,001g |
| masa własna: | 1,6kg |
| max zakres pomiarowy: | 220 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka |
| powtarzalność: | 0,001g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 118 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 182 x 235 x 170mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | adiustacja wewnętrzna | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VI_AJ220CE | AJ 220CE | 220 g | 0,001 g | opcjonalnie | 118 mm | nie | 14 - 30 dni | 2 435,40 zł |
| VI_AJ320CE | AJ 320CE | 320 g | 0,001 g | opcjonalnie | 118 mm | nie | 14 - 30 dni | 2 681,40 zł |
| VI_AJ420CE | AJ 420CE | 420 g | 0,001 g | opcjonalnie | 118 mm | nie | 14 - 30 dni | 2 804,40 zł |
| VI_AJ620CE | AJ 620CE | 620 g | 0,001 g | opcjonalnie | 118 mm | nie | 14 - 30 dni | 3 173,40 zł |
| VI_AJ2200CE | AJ 2200CE | 2200 g | 0,01 g | opcjonalnie | 180x160 mm | nie | 14 - 30 dni | 2 656,80 zł |
| VI_AJ3200CE | AJ 3200CE | 3200 g | 0,01 g | opcjonalnie | 180x160 mm | nie | 14 - 30 dni | 2 767,50 zł |
| VI_AJ4200CE | AJ 4200CE | 4200 g | 0,01 g | opcjonalnie | 180x160 mm | nie | 14 - 30 dni | 2 853,60 zł |
| VI_AJ6200CE | AJ 6200CE | 6200 g | 0,01 g | opcjonalnie | 180x160 mm | nie | 14 - 30 dni | 3 161,10 zł |
| VI_AJ8200CE | AJ 8200CE | 8200 g | 0,1 g | opcjonalnie | 180x160 mm | nie | 14 - 30 dni | 2 189,40 zł |
| VI_AJ12K CE | AJ 12K CE | 12000 g | 0,1 g | opcjonalnie | 180x160 mm | nie | 14 - 30 dni | 2 287,80 zł |