OHAUS PJX 1603M 1600ct/320g - profesjonalna waga jubilerska
Parametry techniczne
| model: | PJX1603M |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g / 0,005 ct |
| producent: | OHAUS |
| dodatkowy wyświetlacz: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| działka legalizacyjna e: | 0,01 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | carat, g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | tak |
| liniowość: | 0,002g |
| masa własna: | 4,5kg |
| max zakres pomiarowy: | 320 g / 1600 ct |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie, ważenie procentowe, wyznaczanie gęstości |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, odważnik kalibracyjny |
| powtarzalność: | 0,001g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 120 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | tak |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 209 x 321 x ~274mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
Produkty podobne