OHAUS YA - mini waga jubilerska kieszonkowa
Parametry techniczne
| model: | YA102 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,01 g |
| producent: | OHAUS |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| jednostki miary: | carat, dwt, g, Grain, oz, ozt |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | 0,03g |
| masa własna: | 0,1kg |
| max zakres pomiarowy: | 100 g |
| mody pracy: | ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | odważnik kalibracyjny |
| powtarzalność: | 0,03g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 50 x 70 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +25°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 150 x 100 x 30mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | bez zasilacza |
| zastosowanie: | waga kieszonkowa |
Waga jubilerska kieszonkowa YA
Kieszonkowa waga jubilerska YA to przenośna waga o precyzyjnym pomiarze, która jest używana do ważenia drobnych przedmiotów, takich jak biżuteria, monety, czy kamienie szlachetne.
Jest to idealne narzędzie dla jubilerów, złotników, numizmatyków i innych osób, które potrzebują dokładnego pomiaru wagi w swojej pracy.
Precyzyjna waga jubilerska
Markowa waga YA jest wyposażona w precyzyjny czujnik wagowy, który umożliwia dokładny pomiar masy przedmiotów z dokładnością do 0,01 g lub 0,1 g.
Dostępne są modele o maksymalnym obciążeniu:
- 100 g z d= 0,01 g
- 300 g z d= 0,05 g
- 500 g z d= 0,1 g
Przenośna waga na baterie
Kieszonkowa waga jubilerska YA posiada zamykaną obudowę z wytrzymałego tworzywa co zabezpiecza układ pomiarowy przed przypadkowym przeciążeniem podczas przenoszenia lub transportowania. W ofercie posaidamy również przenośne wagi jubilerskie z legalizacją.
Waga jubilerska bez legalizacji
Waga jubilerska YA posiada: podświetlany ekran LCD, nierdzewną szalkę o wymiarze 50 x 70 mm.
Zasilanie bateryjne 2 x AAA (w zestawie znajdują się baterie rozruchowe), funkcja Auto-OFF na wadze zapewnia automatyczne wyłączenie po czasie bezczynności.
Możliwość przełączenia na jednostki ważenia: g, oz, ct, gn, dwt. Waga posiada adjustację zewnętrzną dostępną dla użytkownika, zalecamy zakup odważnika kalibracyjnego.
Oficjalny dystrybutor Ohaus
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki Ohaus – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag. Producent przyznał nam również zaszczytne miano partnera VIP.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Gwarancja Ohaus
Wszystkie wagi Ohaus dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Ohaus przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.