KERN EMS 12K1, 12kg, 1g, 175x190mm - waga elektroniczna do ważenia listów i małych paczek, na baterie, bez legalizacji
Parametry techniczne
| model: | EMS 12K1 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 1 g |
| producent: | KERN |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | ±3g |
| masa własna: | 1,22kg |
| max zakres pomiarowy: | 12 kg |
| mody pracy: | TARA, ważenie |
| obudowa: | tworzywo |
| powtarzalność: | 1g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 175x190 mm |
| temperatura pracy: | +5°C do +35°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 200 x 280 x 63mm |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne