KERN EMB 5,2K1, 5200g, 1g - waga edukacyjna / szkolna na baterie
Parametry techniczne
| model: | EMB 5,2K1 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 1 g |
| producent: | KERN |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | ±3g |
| masa własna: | 0,75kg |
| max zakres pomiarowy: | 5200 g |
| mody pracy: | TARA, ważenie |
| obudowa: | tworzywo |
| powtarzalność: | 1g |
| poziom: | podstawowy |
| quality: | AA |
| rozmiar szalki: | 150 mm |
| temperatura pracy: | +5°C do +35°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 170 x 240 x 39mm |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilacz sieciowy: | opcjonalnie |
Produkty podobne