SAUTER uchwyt manualny do siłomierza AE05
Parametry techniczne
| model: | AE05 |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| materiał: | aluminium |
| średnica gwintu: | M6 |
| zakres pracy: | 2,5 mm |
| kraj: | Niemcy |
| masa własna: | 0,051 kg |
| ilość: | 1 |
| max zakres pomiarowy: | 500 N |
| producent: | SAUTER |
| wymiary: | 38×24×41,5 mm |
Pliki do pobrania
Produkty podobne