SAUTER uchwyt manualny do siłomierza AC14
Parametry techniczne
| model: | AC14 |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| średnica gwintu: | M6 |
| zakres pracy: | 4 mm |
| kraj: | Niemcy |
| masa własna: | 0,20 kg |
| ilość: | 2 |
| max zakres pomiarowy: | 500 N |
| producent: | SAUTER |
| wymiary: | 75×65×20 mm |
Pliki do pobrania
Produkty podobne