SAUTER śruba dociskowa AFM20
Parametry techniczne
| model: | AFM20 |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| średnica gwintu: | M6 |
| kraj: | Niemcy |
| masa własna: | 0,05 kg |
| ilość: | 1 |
| producent: | SAUTER |
| wymiary: | 25×6×6 mm |
Pliki do pobrania
Produkty podobne
| model: | AFM20 |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| średnica gwintu: | M6 |
| kraj: | Niemcy |
| masa własna: | 0,05 kg |
| ilość: | 1 |
| producent: | SAUTER |
| wymiary: | 25×6×6 mm |