KERN MAP - siłomierz dłoniowy dynamometr ręczny elektroniczny
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | MAP 80K1S |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| czas pracy na zasil. bat.: | do 53h |
| działka elementarna d: | 100 g |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | kg |
| masa własna: | 0,3kg |
| max zakres pomiarowy: | 80 kg |
| pomiar siły nacisku: | tak |
| producent: | KERN |
| wymiary: | 55 x 88 x 212mm |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilanie bateryjne: | tak |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|
| 4045761146570 | MAP 80K1S | 80 kg | 100 g | 7 - 14 dni | 1 578,09 zł |
| 4045761111103 | MAP 80K1 | 80 kg | 100 g | 7 - 14 dni | 1 578,09 zł |
| 4045761124455 | MAP 130K1 | 130 kg | 100 g | 7 - 14 dni | 1 578,09 zł |