OHAUS FC5513 Frontier Micro wirówka laboratoryjne, kompaktowa mikrowirówka
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | FC5513 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| interfejs: | brak |
| język menu: | angielski |
| kraj: | USA |
| producent: | OHAUS |
| wyświetlacz: | LED |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| zastosowanie: | ogólnego przeznaczenia |
| zakres prędkości [obr./min]: | 200 do 13500 |
| panel sterowania: | cyfrowy |
| max wzgl. siła odśrodk. (x g): | 17317 x g |
| max pojemność wirnika: | 24x1,5/2,0 ml |
| zakres chłodzenia: | chłodzenie powietrzem |
| moc: | 170W |
| poziom hałasu: | ≤ 60 +2dB(A) |
| rotor / wirnik: | opcjonalnie |
Video
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | zakres prędkości [obr./min] | max wzgl. siła odśrodk. (x g) | max pojemność wirnika | rotor / wirnik | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30393187 | FC5513 | 200 do 13500 | 17317 x g | 24x1,5/2,0 ml | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 7 981,16 zł |
| 30370691 | FC5513+R01 | 200 do 13500 | 17317 x g | 24x1,5/2,0 ml | tak | 7 - 10 dni | 8 718,73 zł |