OHAUS D33XW60C1R6 60kg; 10g; 355x305mm - waga magazynowa nierdzewna
Parametry techniczne
| model: | i-D33XW60C1R6 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 100h |
| czas stabilizacji: | ~1 sek. |
| dopuszczalne przeciążenie: | do 150% |
| działka elementarna d: | 10 g |
| interfejs: | Ethernet (opcjonalnie), RS 232 (opcjonalnie), USB (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | g, kg |
| język menu: | angielski |
| konstrukcja: | stal nierdzewna 304 |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 12,5kg |
| max zakres pomiarowy: | 60 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, sumowanie, ważenie, ważenie kontrolne |
| obudowa: | stal nierdzewna 304 |
| producent: | OHAUS |
| rozmiar szalki: | 355x305 mm |
| słupek do wagi: | tak |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| układ pomiarowy: | tensometr |
| zastosowanie: | waga magazynowa |
Wyposażenie dodatkowe
Artykuły
Jak konserwować wagę przemysłową? Praktyczny poradnik krok po kroku
2025-09-24 14:00:30 OPUBLIKOWANY W PoradnikiKompletny przewodnik konserwacji wag przemysłowych: od czyszczenia po wzorcowanie i serwis techniczny
OHAUS Nowej Generacji Wagi platformowe Defender 3300
2022-01-27 20:45:45 OPUBLIKOWANY W InformacjeOHAUS Defender 3300 to seria nowej generacji wag platformowych. Już teraz wiemy, że 3 lutego 2022 będzie wielkim dniem w branży wagowej. Tego dnia jest przewidywana premiera nowej serii prostych niezawodnych wag przemysłowych z podstawowymi niezbędnymi przy ważeniu funkcjami.Użytkowników zadziwi czytelny całkiem nowy wyświetlacz ze zmieniającymi się kolorami przy ważeniu kontrolnym.
Produkty podobne